The Crew BETA – kilka słów o wyścigowej grze Ubisoftu

 

Miałem przyjemność przetestować grę The Crew, czyli nową grę wyścigową ze stajni Ubisoft. Oczywiście na wstępie zapowiem że to tylko wersja beta, więc jeżeli chodzi o wygląd i działanie samej gry, to z oceną będzie trzeba się wstrzymać aż do premiery.

The Crew (Beta)2014-8-29-21-33-2

Gra zrobiona jest bardzo filmowo, fabuła samego gry to takie połączenie Szybkich i Wściekłych z Need for Speed Undercover i NFS: Most Wanted z 2005 roku. Więc mamy młodego adepta wyścigów ulicznych, gangi,zemstę, pracę „undercover” – wszystkiego po trochu. Czy to dobrze? Pewnie tak, chociaż nie wkręciłem się aż tak bardzo w wątek fabularny, to pewnie z chęcią zobaczył bym jak potoczą się dalsze losy naszego hipstera. Właśnie! Mała uwaga – naszym bohaterem jest taki wypisz, wymaluj hipster – broda, okulary korekcyjne w grubych plastikowych oprawkach 🙂The Crew (Beta)2014-8-29-21-33-42

Mapa rozgrywki wygląda całkiem ciekawie i wg. zapewnień twórców będą to całe Stany – ja w trakcie testowania skupiłem się na tym jednym wycinku, który widać na screenie i muszę przyznać że to całkiem sport teren, bardzo różnorodny – od szerokich ulic ciągnących się przez miasto, aż do zupełnych bezdroży, po których możemy skakać specjalnie przerobionym samochodem.
isotretinoin without prescription Strattera No Prescription The Crew (Beta)2014-8-29-21-34-26

Kilka słów o samochodach. Oczywiście mamy możliwość po pierwszych misjach kupienia sobie wozidełka – jest z czego wybierać: Ford Mustang, Dodge Challenger, Nissan 370Z i Chevi Camaro. Co ciekawe, w zależności od misji jaką mamy wykonać w głównym wątku fabularnym, dostajemy samochód – albo jest to Aston Martin, którego trzeba dostarczyć do naszego zleceniodawcy, albo chociażby Porsche, przerobione na Buggy, którym musimy złapać uciekający samochód. Duży plus ma gra za widok zza kierownicy, ostatnie NFSy odzwyczaiły nas od tego rozwiązania, a szkoda bo gra się tak dość przyjemnie.

order Colchicine The Crew (Beta)2014-8-29-21-59-48

Na koniec małe podsumowanie, podlane łyżką dziegciu. Nie natestowałem się za wiele 🙁 Pograłem może łącznie ze 2 godziny max. Głównym winowajcą jest program Uplay, który od dwóch dni, mimo reinstalacji i przełączania online/offline, nie chce się podłączyć do Internetu, w związku z czym gra nie działa 🙁 z tego też powodu nie miałem możliwości przetestować gry w co-opie.

Jednak – jestem ciekawy jak będzie wyglądała finalna wersja, już w tej chwili gra wygląda przyjemnie, jeżeli nie popełnią tego samego błędu co przy Watch Dogs i ograniczaniu grafiki to możemy mieć nowego, bardzo silnego konkurenta serii NFS.

ps. screeny pochodzą z mojej rozgrywki, na PC, na full ustawieniach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top
Google+