Kim jesteśmy?

Trafiłeś na dziwnego bloga w polskiej blogosferze. My nie próbujemy być obiektywni, mamy swoje zdanie i będziemy je głośno wyrażać. Nie spodziewaj się również delikatnych, gładkich tekstów – piszemy o tym jak jest i jakie mamy wrażenia, bez podlizu i bez spiny. Obecnie jest nas trzech, różnimy się poziomem wiedzy technologicznej, jakością i sposobem pisania a nawet lubimy zupełnie skrajne OSy. Dlatego też nie będziemy się zawsze zgadzać… Nawet nie chcemy.

Mikołaj (Hex) – prawie pięć lat w branży marketingowej, od początku związany z Internetem i nowymi technologiami. Nie pamięta swojego pierwszego smartfona, ale wie, że przez jego ręce przewinęły się takie cuda jak m.in. Nokia 7650, Motorola Mpx220 i Toshiba G900. Wielki fan open source, Linuxa i Androida. Od wielu lat użytkownik Windowsa i pasjonat komputerów stacjonarnych. Mimo, że posiada tablet – nadal nie wierzy w głoszoną erę post-pc purchase Lithium Generic Paxil

Piotr Buy Cialis Professional  (HmS) – w branży marketingowej siedzi ponad trzy lata i jeszcze nie ma jej dosyć. Wcześniej był związany z turystyką, dzięki czemu umie obsługiwać elektroniczne systemy rezerwacyjne, a także potrafi wysłać fax. Nie żeby to były jakieś imponujące talenty, ale i tak fajnie, że umie. Jest uzależniony od Internetu oraz elektronicznych gadżetów. Nie rusza się z domu bez smartfona, czytnika e-booków, e-papierosa i iPoda. Mimo to nie zna się na komputerach. Nie musi, ma MacBooka.

Przemek – od lat uzależniony od internetu. Po obudzeniu odpala facebooka by zobaczyć co się dzieje, częściej tweetuje, postuje ale lubi też pogadać, jak zaczyna – czasem nie potrafi skończyć… Fan nadgryzionych jabłek od czasów systemu 7.0 emulowanego na Amidzie, która najlepszym komputerem jest. Chrom był jego przeznaczeniem, ale proza życia przykuła go do świata marketingu. Fan dobrej książki, dziwnej muzyki, niedzielny gracz 😉

 

 

Opinie przedstawione na blogu stanowią wyłączne zdanie osoby je wygłaszającej/piszącej i nie są oficjalną opinią firmy, w której dany bloger ma przyjemność zarabiać na chleb i wodę. Za treść komentarza na blogu odpowiedzialność ponosi komentujący.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top
Google+