Extended Battery Kit – czyli jak reanimować trupa

Swojego Samsunga Galaxy S2 mam już od półtora roku. Przez ten czas dbałem o niego bardzo. Jego jedyną fizyczną ułomnością jest porysowany (zarysowany) w dwóch miejscach ekran. Gorilla Glass niby ale jednak. I wcale nie przeszkadza mi jego wygląd, ani to że w sumie jest to urządzenie sprzed kilku lat. Tak, cały czas myślę nad jego zmianą, ale jakoś nie mogę się do tego przekonać…

Bolączką która mnie wpienia jest jego bateria, problem obecny chyba w każdym smartfonie. Dla człowieka pracującego smartfonem jest to bardzo duży problem. Postanowiłem zaufać Samsungowi i kupiłem Samsung Galaxy S2 Extended Battery Kit. Czyli oryginalną baterię powiększoną do 2000 mAh oraz dodatkową tylną obudowę. Dodatkowa obudowa jest konieczna, ponieważ bateria jest powiększona nie tylko o moc, ale również fizycznie. Telefon z nową klapką jest ciut cięższy oraz jego tył robi się bardziej płaski (oryginalna klapka jest wklęśnięta, co powoduje że telefon rozszerza się ku dołowi).

bateria sgs2 Naltrexone no prescription Toradol without prescription

Teraz najważniejsze: czy to działa. Ano działa, nie mam jakiegoś znacznego skoku czasu baterii, ale na pewno trzyma dłużej niż standardowa oraz (kupiona kiedyś)  order Combivent Andida 2300 mAh. Dziś, po 6 h od odłączenia ładowarki, mam 70% baterii – wykonałem kilka telefonów, sprawdzałem maile, wifi non stop on. Daje radę, nie spodziewałem się wydłużenia czasu pracy telefonu do 4 dni, więc jestem zadowolony. Czas przedłużył się o jakąś 1/4 więc znośnie. Koszt? Pod linkiem wyżej jest odnośnik do sklepu w którym baterię kupiłem. Myślę że można poświęcić trochę ponad 80 zł na tę baterię – skutecznie przedłuży życie telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top
Google+